همراه با کهکشان در الکامپ 23

28 تیر 1396 - 13:00

به گزارش روابط عمومی کهکشان، نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت فناوری اطلاعات به علاقمندان عرضه می گردد . سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزارکننده دوره بیست و سوم الکامپ با حمایت ارزشمند سازمان توسعه تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و مشارکت و حمایت موثر نهادها، انجمن ها و تشکل ها نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا این دوره از نمایشگاه با کیفیت و نظم متفاوت برگزار گردد.
شایان ذکر می باشد در دوره گذشته این نمایشگاه 424 شرکت داخلی و خارجی و 250 شرکت در قالب استارت آپ در فضایی به مساحت 36500 متر مربع از 18کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه نمودند.
این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی و از 30 تیر الی 2 مرداد 96 ، پذیرای کلیه بازدیدکنندگان خواهد بود.
گروه شرکتهای کهکشان در سالن38 (آلمان) ، با سه عضو خود، کهکشان نور، کهکشان مشاور ایمن و فن آور کهکشان دانا و با ارائه آموزشهای تخصصی فناوری اطلاعات و سرویسهای ویژه آموزشی، خدمات مشاوره و پیاده سازی شبکه و امنیت اطلاعات و محصولات نوآورانه دانش بنیان، بی صبرانه منتظر دیدار علاقمندان خواهد بود.
از شما دعوت میکنیم در بزرگترین رویداد نمایشگاهی فناوری اطلاعات کشور همراهمان باشید.